Giallo Rosso Travel - Öğrenci/öğretmen grupları, dernekler, kulüpler ve kurumsal gruplar için yurt içi ve yurt dışı gezileri.
 

TÜRSAB A Grubu seyahat acentası Giallo Rosso Travel markasının tüm haklarına sahip olan C ve C Turizm Otel Ltd. Şti. 2008 yılında kuruldu. İlk yıllarda kurucuları için manevi değer taşıyan BES Travel ismiyle turizm faaliyetlerini yürütmeye başladı.

Büyüyen iş hacmi ile 2010 yılında yeniden yapılanmaya gidildi ve bu dönemden itibaren yeni bir isim ve logoyla misafirlerine hizmet sunmaya devam ediyor.

Yurtiçi ve yurtdışında onlarca ülke ve yüzlerce şehirde düzenlediğimiz gezilerle tüm misafirlerimize üstün kalite ve uygun fiyat politikamız ile hizmet veriyoruz.

“Çok gezen bilir” düşüncesiyle popüler rotalardan çok, fazla bilinmeyen, daha önce gezip görmediğiniz yerlere ulaştırıp sizi farklı kültürlerle tanıştırmaktan keyif alıyoruz.

Misafirlerimizin neredeyse tamamı özel şirket çalışanları, dernekler, spor kulüpleri, taraftar grupları ve öğretmen-öğrenci gruplarından oluşuyor.

Tur programlarımızı organize ederken misafirlerimizin taleplerini de göz önünde bulundurarak “butik” geziler düzenliyoruz.

Umarız sizinle de bir gün bambaşka bir şehirde topluca bir “selfie” çekme şansı buluruz!

 
 
 
Giallo Rosso Travel, C ve C Turizm Otel Ltd. Şti.'nin bir markasıdır. Copyright © 2018 - Tüm hakları saklıdır.