Giallo Rosso Travel - Öğrenci/öğretmen grupları, dernekler, kulüpler ve kurumsal gruplar için yurt içi ve yurt dışı gezileri.
 
 
MounTrain Bolu
1 Gece - 2 Gün veya 2 Gece - 3 Gün
       
Detaylar

MounTRain Outdoor olarak çalışmalarımızı Bolu Aladağlar, Beşpınarlar Mevkiinde bulunan Tabiat parkı içinde yer alan kamp düzenindeki kendi tesisimizde ve orada kurulu özel parkurlarımızda yürütmekteyiz. Bolu Merkeze olan uzaklığımız yaklaşık 23 km, İstanbul'a 260 km, Ankara’ya ise 200 km uzaklıktayız.

2000 yılında kurulan “Mountrain” gruplara outdooor spor ve macera kampı hizmeti sunmaktadır. Konusunda uzman ekibiyle, bugüne kadar başta kurumsal şirketler, okullar, yaz kampları olmak üzere 40.000’e yakın katılımcıya hizmet vermiş ve çeşitli outdoor organizasyonlara, macera yarışlarına ev sahipliği yapmıştır.
Doğa sporları ve outdoor etkinlikleri konusunda deneyimli eğitmen kadro ile outdoor aktivitelerinde misafirlerimizin güvenliği önceliklidir.

Okullara özel macera kampları; farklı yaş gruplarından öğrencilere yönelik eğlenceli ve öğretici kamp programlarını kapsar. Doğanın içinde deneyimleyerek öğrenme prensibinden yola çıkarak hazırlanan programlar okul yetkililerinin talebi, onayı ve gözetiminde tecrübeli eğitmenler tarafından gerçekleştirilmektedir. Ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen kamplarda öğrenme ve takım çalışması becerilerinin outdoor aktiviteleri eşliğinde geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

2 günlük ve 3 günlük olarak hazırladığımız MounTRain aktivitelerini ve yemek menülerine kadar tüm detayları ile belirlenmiş örnek programlar için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 
<< Yurt İçi Programlar
 
 
 
Giallo Rosso Travel, C ve C Turizm Otel Ltd. Şti.'nin bir markasıdır. Copyright © 2018 - Tüm hakları saklıdır.