Giallo Rosso Travel - Öğrenci/öğretmen grupları, dernekler, kulüpler ve kurumsal gruplar için yurt içi ve yurt dışı gezileri.
 
 
Sealife, Legoland, Madame Tussauds
Günlük Aktivite
           
Detaylar

Sealife
SEA LIFE İstanbul, 15 farklı türden 61 adet köpekbalığına ev sahipliği yapıyor. Çekiçbaş, Kum Kaplanı, Gitar, Hemşire, Zebra, Gri Yüzgeçli, Siyah Yüzgeçli köpekbalıkları ve daha birçok tür köpekbalığı SEA LIFE'ın köpekbalığı ailesini oluşturuyor.

270 derecelik panoramik görünüme sahip Okyanus Odası'nda etrafınız köpekbalıkları, vatozlar ve daha çok çeşitli balık ile sarılmışken kendinizi okyanusun derinliklerinde hissedeceksiniz. Bu güzelliğe kapılıp fotoğraf çektirmeyi unutmayın.

Ziyaretçilermizin evlerinde bakmak için aldıkları ancak zamanla büyüdükleri için bakmakta zorlandıkları veya çeşitli sebeplerle bakamayacakları kırmızı yanaklı tatlı su kaplumbağalarına kucak açtık ve onlar için bir dünya oluşturduk. Kaplumbağa dünyası alanımız kırmızı yanaklı tatlı su kaplumbağalarının yanısıra nehirlerin ilginç türlerinden birisi olan mata mata kaplumbağasına da ev sahipliği yapıyor.

Legoland
Miniland bölümünde, Galata Kulesi, Ayasofya, Sultanahmet Camii, Boğaz Köprüsü ile İstanbul’un ve Dünya'nın simge haline gelmiş ünlü diğer pek çok yapısını keşfedin. Yaklaşık 1 milyon LEGO® parçasından yapılmış yapılar en küçük ziyaretçilerin bile kendilerini dev gibi hissetmesini sağlıyor!

The LEGO® Movie™’nin 4 boyutlu 15 dakikalık yeni macerası LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul'da! Tüm dünyada beğeni ile izlenen THE LEGO MOVIE'nin LEGOLAND® Tema Parklar ve LEGOLAND® Discovery Centre'lara özel olarak hazırlanan YENİ MACERASI'nı izleyebilir. Ziyaretiniz sırasında hem büyüklerin hem de çocukların en favori alanlarından olan 4D sinemamızda, farklı seanslar halinde 4 farklı filmi izleyebilirsiniz.

Madame Tussauds
Türkiye'nin ve Dünya'nın en ünlü, en başarılı, en muhteşem sanatçılarıyla tanışmaya hazır mısınız? Haydi o zaman sizi en sevdiğiniz sanatçılarla tanışmak için Madame Tussauds İstanbul'a bekliyoruz!

Madame Tussauds İstanbul'u ziyaret ederek Türkiye'nin ve Dünyanın en başarılı ve en ünlü pek çok sporcusu ile bir araya gelebilirsiniz!

 

 
<< Yurt İçi Programlar
 
 
 
Giallo Rosso Travel, C ve C Turizm Otel Ltd. Şti.'nin bir markasıdır. Copyright © 2018 - Tüm hakları saklıdır.