Giallo Rosso Travel - Öğrenci/öğretmen grupları, dernekler, kulüpler ve kurumsal gruplar için yurt içi ve yurt dışı gezileri.
 
 
Survivor
Günlük Aktivite
       
Detaylar

Etkinliğin yapıldığı AktivitemPark, öğrencilerin doğayla iç içe unutulmaz bir etkinlik deneyimi yaşamaları için her türlü ihtiyacı karşılayan bir tesistir. 20 dönümlük yeşil alana sahip parkımızda, 5 adet 30 metrelikaktivite parkuru, jimnastik alanları, oyun alanları, mini futbol ve voleybol sahaları ve 500 kişilik piknik alanı bulunmaktadır. Öğrencilerimiz kişisel ihtiyaçlarını ortak kullanımlı hijyenik tuvaletlerde giderebilirken, öğretmenlerimiz de sıcak ve soğuk içecek istasyonlarında dinlenerek doğanın keyfini çıkarabilirler.

İstanbul, Polonezköy’de orman içine kurulmuş AktivitemPark tesisinde 7/24 güvenlik sağlanırken, beden eğitimi ve ilk yardım gibi alanlarda uzman personeller tüm ziyaretçilerin sorunsuz ve güvenli bir deneyim yaşamalarına yardımcı olurlar. Çocuklarımızın güvenle koşup oynayabileceği, temiz hava alabileceği alanlar giderek azalırken, Aktivitem Park içerisinde çocuklar zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacak, harcadıkları enerjiyi geri kazanmak için karınlarını da birbirinden lezzetli öğle yemeği menüleriyle doyurabilirler.

 
<< Yurt İçi Programlar
 
 
 
Giallo Rosso Travel, C ve C Turizm Otel Ltd. Şti.'nin bir markasıdır. Copyright © 2018 - Tüm hakları saklıdır.